Yardım

Üyeliğin Avantajları
- Eğitimlere Başvuru Yapabilir
- Eğitimlerden haberdar edilebilir
- Pratik Hesaplama Araçlarından yararlanabilir

Web sitesine ÜYE GİRİŞİ yapabilmek için;
TC. Kimlik No : TC. Kimlik Numaranızı yazınız
Şifreniz : Web sitesine kayıt olurken vermiş olduğunuz Şifre bilgilerini giriniz.

Şifremi Unuttum : Şifrenizi kaybetmeniz durumunda bu alanı kullanarak size yeni şifre gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni şifre Kayıtlı E-Posta adresinize düşecektir.
Kayıt ol : Web Sitemize Kayıt olmak için bu alanı kullanabilirsiniz.

Üyelik Şifrenizi unutmanız durumunda bu formu kullanarak yeni bir şifre alabilirsiniz. Şifreniz kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir. Lütfen yeni Şifreyi aldıktan sonra şifrenizi değiştirmeyi unutmayınız.

TC. Kimlik No : TC. Kimlik Numaranızı yazınız
Doğum Tarihi : Web sitesine kayıt olurken vermiş olduğunuz Doğum Tarihi bilgilerini giriniz.

Üye olarak bizimle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Yeniliklerden haberdar olmak için mutlaka üye olunuz. ( * ) işaretli alanların doldurulması zorunludur. Lütfen doğru bilgiler girmeye çalışınız. Eğer e-mail adresine sahip değilseniz mutlaka bir e-mail adresi edininiz. Sizinle en kolay bu şekilde iletişim kurabiliriz.

E-Posta Adresiniz : Tüm iletişim bilgileri bu e-posta üzerinden kurulacaktır. Lütfen kullanmış olduğunuz bir e-posta adresiniyazınız.
Şifreniz : 6-16 karekter aralığında kolayca tahmin edilemeyen bir şifre tercih ediniz.
DoğumTarihi : Doğum tarihini doğru bir şekilde giriniz. Şifrenizi unutmanız halinde yeni şifre talebinde bulunabilmek için bu doğum tarihi sizden istenecekir.

İl, İlçei Belediye, Birim, Görev, Belediyeye Başladığı Yıl : Bu alanlara çalıştığınız işyeri bilgilerini giriniz.. Eğitm başvuruları bu bilgiler doğrultusunda otomatik olarak işleme konulmakta ve değerlendirilmektedir.