Türkiye Bina ve Deprem Yönetmeliği (16.bölüm), Geoteknik Rapor Kontrolü Eğitimi

Başlama Tarihi08.07.2020
Bitiş Tarihi26.08.2020

Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi eğitim faaliyetleri kapsamında 08 Temmuz 2020 tarihinde başlayıp 26 Ağustos 2020 tarihine kadar “Türkiye Bina ve Deprem Yönetmeliği (16.bölüm), Geoteknik Rapor Kontrolü”eğitimi düzenlenecektir. 

 

Söz konusu eğitim 8 haftasüresince devam edecek olup;  11 adet konubaşlığı ile  her hafta Çarşamba günleri tam gün saat 09:30 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

 

Uzaktan Eğitim kapsamında açılacak olan bu ders için kontenjan 1000'dir. 

 

Bu eğitim için bir kere kayıt alınacak olup, asıl listede yer alan ve kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapanlara sertifika düzenlenecektir.

 

Derse giriş için kullanılacak olan link, en geç dersten bir gün önce katılımcıların e-posta adreslerine yollanacaktır. Bu sebepten dolayı e-posta adreslerinin mutlaka doğru yazılmış olması gerekmektedir.

 

Sistem tarafından yollanacak olan e-postalar,  e-postanın spam, tanıtımlar, sosyal ya da takvim bölümüne düşebilmektedir.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Uzaktan Eğitim Merkezinden daha önceden eğitim almamış katılımcılarımıza platform kullanımına ilişkin dokümanlar e-mail adreslerine gönderilecektir.

 

 

Eğitime başvuru için lütfen buraya tıklayınız.