Belediyelerde Tüm Yönleriyle İmar Mevzuatı

Başlama Tarihi07.07.2020
Bitiş Tarihi03.09.2020

Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi eğitim faaliyetleri kapsamında 07 Temmuz 2020 tarihinde başlayıp 03 Eylül 2020 tarihine kadar “Tüm Yönleriyle İmar Mevzuatı”eğitimi düzenlenecektir. 

 

Söz konusu eğitim 12 haftasüresince devam edecek olup;  22 adet konubaşlığı ile  her haftanın Salı ve Perşembe günleri öğleden önce saat 09:30 ile 12:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

 

Uzaktan Eğitim kapsamında açılacak olan bu ders için kontenjan 1000'dir. 

 

Bu eğitim için bir kere kayıt alınacak olup, asıl listede yer alan ve kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapanlara sertifika düzenlenecektir.

 

Derse giriş için kullanılacak olan link, en geç dersten bir gün önce katılımcıların e-posta adreslerine yollanacaktır. Bu sebepten dolayı e-posta adreslerinin mutlaka doğru yazılmış olması gerekmektedir.

 

Sistem tarafından yollanacak olan e-postalar,  e-postanın spam, tanıtımlar, sosyal ya da takvim bölümüne düşebilmektedir.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Uzaktan Eğitim Merkezinden daha önceden eğitim almamış katılımcılarımıza platform kullanımına ilişkin dokümanlar e-mail adreslerine gönderilecektir.

 

Eğitime başvuru için lütfen buraya tıklayınız.