Tüm Yönleriyle İş Kanunu Eğitimi

Başlama Tarihi06.07.2020
Bitiş Tarihi04.08.2020

Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi eğitim faaliyetleri kapsamında 06 Temmuz 2020 tarihinde başlayıp 04 Ağustos 2020 tarihine kadar “Tüm Yönleriyle İş Kanunu”eğitimi düzenlenecektir. 

 

Söz konusu eğitim 5 hafta süresince devam edecek olup;  5 adet konu başlığı ile  her hafta Pazartesi günleri öğleden sonra saat 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

 

Uzaktan Eğitim kapsamında açılacak olan bu ders için kontenjan 1000'dir. 

 

Bu eğitim için bir kere kayıt alınacak olup, asıl listede yer alan ve kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapanlara sertifika düzenlenecektir.

 

Derse giriş için kullanılacak olan link, en geç dersten bir gün önce katılımcıların e-posta adreslerine yollanacaktır. Bu sebepten dolayı e-posta adreslerinin mutlaka doğru yazılmış olması gerekmektedir.

 

Sistem tarafından yollanacak olan e-postalar,  e-postanın spam, tanıtımlar, sosyal ya da takvim bölümüne düşebilmektedir.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Uzaktan Eğitim Merkezinden daha önceden eğitim almamış katılımcılarımıza platform kullanımına ilişkin dokümanlar e-mail adreslerine gönderilecektir.

 

 

Eğitime başvuru için lütfen buraya tıklayınız.