Ulaşım Ana Planı Hazırlama Süreci

Otele Giriş Tarihi21.03.2017
Başlama Tarihi22.03.2017
Bitiş Tarihi24.03.2017

Şehirlerimizin ulaşım sorunlarına köklü çözüm getirmek düşüncesiyle Birliğimiz tarafından ilgili Belediye personeline “Ulaşım Ana Planı Hazırlama Süreci” konulu eğitim 22-24 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecektir.

Eğitimin amacı; Belediyelerimizin uzun vadeli ulaşım planlamaları noktasında, görev ve sorumlulukları çerçevesinde; hedef yıllar içinde arazi kullanım ve nüfus yapısına bağlı olarak, ekonomik açıdan düşük maliyetli ve kentin planlı gelişimine katkı veren; ekolojik açıdan çevreye verdiği zararı minimuma indiren; toplumsal açıdan sosyal eşitlik ilkesine bağlı, kentin tarihi ve kültürel kimliği ile uyumlu, erişilebilirlik, konfor, güvenlik, güvenilirlik gibi nitelikleri içeren, sürdürülebilir bir ulaştırma sisteminin kurulması ile kentte yaşayanların ulaşım taleplerinin karşılanması olacaktır. Bu doğrultuda konu ile ilgili Belediye personelinin Ulaşım Ana Planı hakkında bilgilerinin artırılması için plan yapım süreçlerinde nelere dikkat edecekleri, çalışmaları nasıl kontrol edecekleri, plandan amacın ne olacağı yanında yasal mevzuat ile idari ve teknik şartnameler konusunda bilgilerinin artırılması öngörülmüştür.

Eğitime, Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanlıkları ve İl Ulaşım Müdürlükleri personelinin katılımı öngörülmektedir. Düzenlenecek olan eğitime ilişkin gerekli ön hazırlık, takvimlendirme ve eğitim organizasyonu işlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için konu ile ilgili belediyelerimizde çalışan teknik personelin 15/03/2017 tarih ve saat 16:00’a başvuru yapmaları ve görevlendirme yazılarını (0312) 419 2130 nolu faksa göndermeleri önemle rica olunur.

Not: Görevlendirme yazılarını göndermeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Asıl Liste

1FİDAN ŞAHİN2HATİCE TEKDEMİR3ÇİĞDEM KAMACI
4NURİ BAYCAN5GÖKÇE GÖK6ABDULLAH TÜRKMEN
7ÖMER TANSEL8ŞENDUR ALBAYRAK9MUSTAFA ULVİ AKIN
10RIDVAN ERGÜL11AHMET AKGÜL12ZUHRİYE AYGÜN
13FUAT PINAR14BURAK ULUDAĞ15ERDEM TETİK
16MEHMET KARAGÜN17AİŞE İÇLİ18MEHMET FARUK ARDA
19HASAN ARKUN20SEVAL TAVASLI21GİZEM GÜREL
22HİLAY YILMAZ23DİDAR KARADENİZ24SEVDE AKDOĞAN
25HANDE ALİBAŞ26ECE YASLIKAYA27BUKET ÇAVUŞ
28TAYFUN KARATAŞ29SEVİLAY GERMİ30SÜMEYRA ÇİFTÇİ
31YAŞAR EMİNOĞLU32ÖZGÜR KESER33ESMA ÖZALP
34KEMAL KOZAKOĞLU35ESRA ŞEN36KASIM ÇEKER
37SERKAN MEHMET KİBAR38FULYA ESENBOĞA39ZÜBEYİR ÖMER KARAKAYA
40MUSTAFA ÇİZMECİOĞLU41ÖMER MIZRAK42ERSİN AL
43AYHAN ŞENTÜRK44YASER GÜNDÜZ45MURAT MERCAN
46BİLAL ÇELİK47EYYÜP ZENGİN48GÖKHAN BİNİCİ
49AKİF ÇOLAKOĞLU50NAZIM BAGIR51MUSTAFA BOZKURT

Dış Katılımcı

1MERVE SALCI2FUAT VURAL3MEHMET SAİD AÇIKSÖZ