Karadağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Birliğimiz ile Karadağ Belediyeler Birliği Arasında İşbirliği Protokolü imzalanması ve kardeş şehir ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla 16-18 Ağustos 2018 tarihleri arasında Karadağ’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Birliğimiz Genel Sekteri Hayrettin Güngör ve KBB Başkanı Veselin Grbovic tarafından imzalanan protokolle iki birlik arasında tecrübe paylaşımını sağlayacak proje ve eğitim programlarının geliştirilmesi planlanmaktadır.  

İmza törenine Karadağ Kamu Yönetimi Bakanı Suzana Pribiloviç’in yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Podgoritsa Büyükelçiliği Müsteşarı Bleda Kaçar ve TİKA Podgoritsa Program Ofisi Koordinatörü Enver Resuloğulları katılım sağladı.

Podgoritsa temaslarının ardından heyette bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi temsilcileri kardeş şehirleri olan Çetinje ve Kotor’a ziyaretlerde bulunarak yapılacak olan işbirlikleri hakkında bilgi alış verişinde bulundular. 

Karadağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandıKaradağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandıKaradağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandıKaradağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandıKaradağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandıKaradağ Belediyeler Birliği İle İşbirliği Protokolü İmzalandı