A.R.A.A.D Bilgi Sistemi Eğitimi

Birliğimiz ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen “A.R.A.A.D Bilgi Sistemi Eğitimi” belediye personelinin katılımı ile İstanbul’da başladı. Eğitimin açılış konuşmaları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Suna KOTAN ile Birliğimiz Çevre ve Şehircilik Müdürü Cüneyt TÜRKMEN tarafından yapıldı.

 

Açılış konuşmalarında Cüneyt TÜRKMEN Birliğimizin görev, faaliyet ve çalışmalarından bahsederek, yapılan eğitimler aracılığıyla belediyelerin sunduğu hizmetlerde birliğin sağlanmasının hedeflendiğini ifade etti. Ayrıca sağlıklı ve güvenli yaşam alanları oluşturulması açısından kentsel dönüşüm alanlarının öneminden bahsederek A.R.A.A.D sistemine dikkat çekti.

 

Üç gün sürecek olan eğitim kapsamında, 6306 Sayılı Kanun ve Uygulamaları ile A.R.A.AD sisteminin kullanımı ve kullanıma yönelik uygulamaya ilişkin bilgilendirmeler yapılacaktır.

A.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi EğitimiA.R.A.A.D Bilgi Sistemi Eğitimi