LOCALINTERNational 2017 Staj Programı Tamamlandı

25 ülkeden 46 öğrenci katıldığı LOCALINTERNational 2017 Staj Programı 23 Ağustos 2017 tarihinde sona erdi.

 

 Program kapsamında Ankara, Konya ve İstanbul illerinde birçok aktivite gerçekleştirildi. Bu yıl saha ziyaretlerine ağırlık verilen programın Ankara ayağında ASKİ ve EGO’ya da teknik ziyaretler gerçekleştirildi. Bununla birlikte Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalında alınan ‘’Kentsel Dönüşüm’’ temalı dersin ardından Sincan Belediyesi’ne ait Saraycık Kentsel Dönüşüm Alanı yerinde görüldü.

 

Konya’da Büyükşehir Belediyesinin uygulamalarını gören öğrenciler, İstanbul’da da Eyüp ve Beyoğlu belediyelerini ziyaret ettiler. Program sonunda katılım sertifikalarını alan öğrenciler Birliğimiz ev sahipliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek ülkelerine dönüş yaptılar.

LOCALINTERNational 2017 Staj Programı TamamlandıLOCALINTERNational 2017 Staj Programı TamamlandıLOCALINTERNational 2017 Staj Programı TamamlandıLOCALINTERNational 2017 Staj Programı TamamlandıLOCALINTERNational 2017 Staj Programı TamamlandıLOCALINTERNational 2017 Staj Programı Tamamlandı