Uzaktan Eğitim, İnternet ve İletişim Asil Katılımcı Liste 30 Kasım 2017 / (09:30 -12:00)

Uzaktan eğitim kapsamında düzenlenecek olan İnternet ve İletişim eğitiminin asil katılımcı listesi yayınlanmıştır. Listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Listede adı geçen kişilerin e-mail adreslerine ilgili derse giriş için gerekli olan sms ve e-posta bilgilendirme linkleri gönderilecektir.

 

Sıra

Ad-Soyad

Ünvan

1

Ömer Özavcı

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

2

Sibel Can

Memur

3

Emre Gülşen

Çevre Mühendisi

4

Esra Korkmaz

Bilgisayar Mühendisi

5

Kenan Kılıç

İç Denetçi

6

Ayşenur Yaman

Müdür

7

Mehmet İğdelioğlu

Tekniker

8

Ali Çelik

Personel

9

Mehtap Torun Özoğlu

İşçi

10

Metin Sarğın

Zabıta

11

Necmi Çıdık

Satın Alma Sorumlusu

12

Atila Dinç

Mali Hizmetler Müdürü

13

Erdal Küçük

Memur

14

Latife Kaynar

Şube Müdürü

15

Mustafa Şahin

Özel Kalem Müdürü

16

Öznur Eylen

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

17

Metin Kalyoncu

İç Denetçi

18

Davut Genç

Bilgi İşlem Yetkilisi

19

Burak Bıyıklı

Büro Personeli

20

Ergin Abanoz

İç Denetçi

21

Müfit Dağ

Bilgi İşlem Müdürü

22

Ufukcan Aydın

Programcı

23

Tolga Çapan

Personel

24

Sevilay Kara

Büro Personeli

25

Çetin Alınca

İnşaat Teknikeri

26

Meryem Sözen

Büro Personeli

27

Seda Öcalan İzol

Sözleşmeli Personel

28

Cihan Ulusoy

Büro Personeli

29

Mehmet Hendekci

Harita Mühendisi

30

Elif Gümüş

Bilgisayar İşletmeni

31

Ferhat Tekin

Hizmet Alımı

32

Ramazan Memi

Memur

33

Safa Kabakçı

Tekniker

34

İrem Çakıl

Bilgisayar Yüksek Mühendisi

35

Demet Koçak

Bilgisayar Programcısı

36

Faruk Aydın

Bilgi İşlem Personeli

37

Özcan Aygün

Bilgi İşlem Personeli

38

Yağmur Yılmaz

Büro Personeli

39

Yasin Çakır

Belediye Başkan Yardımcısı

40

Muhittin Kaynar

İdari Personel

41

Nilay Aydın

İşçi

42

Deniz Çayan Berkoğlu

Memur

43

İdris Yazıcı

Elektronik Haberleşme Teknikeri

44

Burcu Sertkaya

Eğitmen

45

Fuat Pınar

Şube Müdürü

46

Mehmet Tan

Tekniker

47

Burak Duysak

Makine Mühendisi

48

Cihan Bayram

İnşaat Yüksek Mühendisi

49

Hakan Aktaş

Tekniker

50

Ali Molon

Zabıta Memuru

51

Duygu Özkan

İnşaat Teknikeri

52

Yeter Yeşilgöz

Kamu Yönetimi

53

Naime Tuşa

Tekniker

54

Sehergül Özdemir

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

55

Hüseyin Kocabaş

Hizmet Alımı

56

Berkay Öğretmenoğlu

Basın Yayın Sorumlusu

57

Mehmet Ali Çetinkaya

Memur

58

Alize Eskiçakıt

Büro Personeli

59

Ebru Sever

Büro Personeli

60

Okan Atila

Memur

61

Murat Karaaslan

Harita Teknikeri

62

İrfan Çelik

Ziraat Mühendisi

63

Emine Velioğlu

İnşaat Mühendisi

64

Selda Selma Coşar

Bilgisayar İşletmeni

65

Mehmet Durmuş

Basın Sorumlusu

66

Tahir Güler

Yeşil Alanlar Estetik Şube Müdürü

67

Sema Nur Demir

Okul Öncesi Öğretmeni

68

Muhammed Enes Yıldırım

Büro Personeli

69

Dinçer Çağlayan

Memur

70

Hüseyin Uluc

Tarım Teknikeri

71

Yaşar İnce

Harita Mühendisi

72

Ayşegül Keser

Çocuk Eğiticisi

73

Emine Doğru

Mali Hizmetler Müdürü

74

Yasin Demirel

Memur

75

Cemal Yorulmaz

Peyzaj Teknikeri

76

Esra Çağman

Büro Personeli

77

Sefa Kaya

Teknisyen

78

Abdulkadir Yılmaz

Büro Personeli

79

Doğan Can Erek

Tekniker

80

Üzeyir Akbulut

Zabıta Memuru

81

Onur Konur

Tekniker

82

Umut Buluklu

Tekniker

83

Seda Ağır

Büro Personeli

84

Mustafa Vural

Bilgisayar Teknisyeni

85

Güler Merve Demir

Bilgisayar Mühendisi

86

Burak Alkaş

Tekniker

87

Mert Sezgin

Tekniker

88

İsmail Uzun

Tekniker

89

Hüseyin Olgunsoy

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

90

Fatih Güngör

Tekniker

91

Mustafa Elbistan

Tekniker

92

Muhammet Altun

İdari Büro Birimi Sorumlusu

93

Levent Gücür

Aydınlatma Birimi Elektrik Teknikeri

94

Mahmut Altun

Bilgisayar Teknisyeni