Uzaktan Eğitim, Genel Bütçe Vergi Gelirleri ve Belediye Payları Asil Katılımcı Liste 30 Kasım 2017 / (14:00 -17:00)

Uzaktan eğitim kapsamında düzenlenecek olan Genel Bütçe Vergi Gelirleri ve Belediye Payları eğitiminin asil katılımcı listesi yayınlanmıştır. Listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Listede adı geçen kişilerin e-mail adreslerine ilgili derse giriş için gerekli olan sms ve e-posta bilgilendirme linkleri gönderilecektir.

 

Sıra

Ad-Soyad

Ünvan

1

Erkan Körpe

İşçi

2

Aydın Erkent

Ar-Ge Şube Müdürü

3

Pınar Erdengi

Mali Hizmetler Müdürü

4

Serkan Gökkurt

Şef

5

Hüsnü Basri Sarıyerli

Bilgisayar Operatörü

6

Uğur Paran

Ekonomist

7

Gülsev Çulha

Mali Hizmetler Müdürü

8

Erkan Eral

Memur

9

Betül Duman Sayın

Ekonomist

10

Arzu Toskar Eroğlu

Sözleşmeli Personel

11

Levent Ulus

Mali Hizmetler Müdürü

12

Yasemin Güngör

Mali Hizmetler Müdürü

13

Cihan Köse

Muhasebe Yetkilisi

14

Taylan Dalkıran

Ekonomist

15

Ayşe Kuralay

Başkan Yardımcısı

16

Metin Kalyoncu

İç Denetçi

17

Derya Taş

Mali Hizmetler Müdürü

18

Selim Ahlatlı

Makina Mühendisi

19

Ergin Abanoz

İç Denetçi

20

İlkay Elvan

Bütçe Ve Muhasebe Şube Müdürü

21

Yunus Sinan Bayoğlu

Strateji Geliştirme Şefi

22

Kıymet Tarım

Mali Hizmetler Müdürü

23

Esma Sümer

Memur

24

Fikret Vatan

Şef

25

Atila Dinç

Mali Hizmetler Müdürü

26

Abdulkadir Gürpınar

Bilgisayar İşletmeni

27

Haydar Umus

İstatistikçi

28

Zuhal Akbaba

Hizmet Alımı Personeli

29

Nihat İnan

Mali Hizmetler Müdürü

30

Bahattin Varlık

Mali Hizmetler Müdür V.

31

Ramazan Memi

Memur

32

Fermude Öztürk

Tahsildar

33

Tuğba Çetinkaya

Memur

34

Fadime Yıldız

Bilgisayar İşletmeni

35

İlker Afşar

Şef

36

Ömer Sakallı

İmar Ve Şehircilik Müdür V.

37

Abdullah Akça

Memur

38

Cem Sağkol

Mali Hizmetler Yardımcı Personel

39

Yağmur Yılmaz

Büro Personeli

40

İmoş Öztürk

Muhasebe Yetkilisi Yardımcısı

41

Tuğba Nadas

Büro Personeli

42

Özlem Öztekin

Mali Hizmetler Müdür V.

43

Mehmet Tekin

Muhasebe Personeli

44

Sevilay Kuşak

Şef

45

Muammer Eren

Muhasebe Personeli

46

Yasin Çakır

Belediye Başkan Yardımcısı

47

Özge Atik

Büro Personeli

48

Derya Arıkdoğan

Tercüman

49

Mehmet Halis Kırmızıtaş

Şef

50

Erdinç Taraf

Büro Personeli

51

Nebahat Durgun

Muhasebeci

52

İbrahim Sipahi

Mali Hizmetler Müdürü

53

Harun Sezer

Memur

54

Hatice Öktem

Giderler Şube Müdürlüğü

55

Abdulkadir Ekici

Şef

56

Mücahit Altın

Bilgisayar İşletmeni

57

Fuat Pınar

Gelir, İlan ve Reklam Şube Müdürü

58

Emre Yılmaz

Büro Personeli

59

Fatih Güngör

Tekniker

60

Gülay Yanar

Büro Personeli

61

İsmail Cem Dolğun

Büro Personeli

62

Okan Atila

Memur

63

Aynur Kavuşak

Bilgisayar İşletmeni

64

Erdi Topcuoğlu

Sözleşmeli Personel

65

Ahmet Beyazgül

Mali Hizmetler Personeli

66

Mehmet Tanrıverdi

Mali Hizmetler Müdürü

67

Yüksel Akdeniz

Mali Uzman Yardımcısı

68

Zafer Türker

Mali Hizmetler Müdür V.

69

Habibe Güney

Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı

70

Gönül Akcan

Memur

71

Yasemin Coşandal

Mali Hizmetler Personeli

72

Özlem Umur

Veri Hazırlama Kontrol İşletme

73

Cihan Bayram

İnşaat Yüksek Mühendisi

74

Mustafa Onur Kaya

Muhasebe

75

Naime Tuşa

Tekniker

76

Yeter Yeşilgöz

İdari Birim

77

Ebru Sever

Büro Personeli

78

Nuray Sakallı

Birim Amiri

79

Ferit Kaden

Memur

80

Nazmi Burak Örnek

Ekonomist

81

Ömer Tayyare

Mali Hizmetler Uzman Yrd.

82

Abdullah Gül

Memur

83

Şakir Çetinkaya

Muhasebe Personeli

84

Nimet Ateş

Muhasebe Şefi

85

Fatma Taştekin

Ekonomist

86

Halil İbrahim Güzel

Ekonomist

87

Merve Yıldırım

Büro Personeli

88

Şencan Yeşilköy

Mali Hizmetler Müdürü

89

Emine Doğru

Mali Hizmetler Müdürü

90

Haşim Uçar

Ekonomist

91

Hayriye Çorakçı Erdinç

Muhasebeci

92

Mehmet Türemen

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

93

Neslihan Doluca

Tahsildar

94

Veysel Dikeç

İşçi