Uzaktan Eğitim, Mesleki Standart ve Yeterlilikler Asil Katılımcı Liste 29 Kasım 2017 / (09:30 -12:00)

Uzaktan eğitim kapsamında düzenlenecek olan Mesleki Standart ve Yeterlilikler eğitiminin asil katılımcı listesi yayınlanmıştır. Listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Listede adı geçen kişilerin e-mail adreslerine ilgili derse giriş için gerekli olan sms ve e-posta bilgilendirme linkleri gönderilecektir.

Sıra

Ad

 Soyad

Ünvan

1

Nurcan

Kalafat Uygun

İnsan Kaynakları Uzmanı

2

Erkan

Eral

Memur

3

Kenan

Kılıç

İç Denetçi

4

Gülhan

Kılıç Katarcı

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

5

Yıldıray

Topaloğlu

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

6

Ali

Çelik

Personel

7

Ramazan

Demirel

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

8

Büşra

Yılmaz

Eğitim Proje Sorumlusu

9

Yusuf

Bayındır

Mühendis

10

Latife

Üğütücü

Mühendis

11

Sema Nur

Ülker

Mühendis

12

Zikri

Tuzcu

İSG Uzmanı

13

Derya

Akar

Mühendis

14

Ufuk

Karadağ

Bilgisayar İşletmeni

15

Kadriye

Sağlam

Programcı

16

Hasan

Bezirgan

Makine Mühendisi

17

Ali Mazlum

Yüksel

Şef

18

Mustafa

Çeliktaş

Şube Müdürü

19

Dudu

Güneş

İşçi

20

Evren

Turan

Sosyolog

21

Oğuz

Karaduman

Makine Mühendisi

22

Esra

Ersan

İnşaat Mühendisi

23

Yasemin

Güngör

Mali Hizmetler Müdürü-Yazı İşleri Müdürü

24

Cihan

Köse

Muhasebe Yetkilisi

25

Mahmut

Kaya

İstatistikçi

26

Metin

Kalyoncu

İç Denetçi

27

Fevziye Özge

Kaş

Ekonomist

28

Mehmet

Güner

Gıda Müh./İş Güvenliği Uzmanı(C Sınıf)

29

Ergin

Abanoz

İç Denetçi

30

Yasemin

Sunkur

İş Sağlığı ve Güvenliğİ Teknikeri

31

Yunus Sinan

Bayoğlu

Strateji Geliştirme Şefi

32

Yener

İslamoğlu

Şef

33

Fikret

Vatan

Şef

34

Fatma Esra

Arslan

İşçi / Meclis Görevlisi

35

Ömer Murat

Yaman

Büro Personeli

36

Mustafa

Yıldırım

Meclis Personeli

37

Abdulkadir

Gürpınar

Bilgisayar İşletmeni

38

Ceyda

Ünlü

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

39

Zeynep

Oğuzhanoğlu

Peyzaj Mimarı

40

Gülden

Bilik

Meclis Görevlisi

41

Perihan

Yılmaz

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

42

Tuba

Demirkıran

Çözümleyici

43

Belkız

Tatlıgül

Bilgisayar İşletmeni

44

Demet

İpek

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

45

İlker

Afşar

Şef

46

Hüsniye

Kara

Bilgisayar İşletmeni

47

Osman

Adıbelli

İtfaiye

48

Rahime

Örtlek

Memur

49

Yasin

Çakır

Belediye Başkan Yardımcısı

50

Fatma

Işık

İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürü

51

İsa

Çetin

Muhtarlık İşleri Şube Müdürü

52

Fulden

Özdemir

Şube Müdürü

53

Serra Haznacı

Yüksel

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

54

Çiğdem

Deniz Mısırlı

Büro Personeli

55

Okan

Atila

Memur

56

Erdi

Topcuoğlu

Sözleşmeli Personel

57

Cihan

Bayram

İnşaat Yüksek Mühendisi

58

Ayfer

Özbaydağ

Ziraat Teknikeri

59

Burak

Duysak

Makine Mühendisi

60

Lale

Efendioğlu

Şef

61

Sehergül

Özdemir

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

62

Naime

Tuşa

Tekniker

63

Mehmet

Ali

Çetinkaya

64

Ebru

Taşkesen

Büro Personeli

65

Alize

Eskiçakıt

Büro Personeli

66

Ebru

Sever

Büro Personeli

67

Şeyhmus

Gündüz

Şef

68

Mehmet

Akalın

Elektrik-Elektronik Mühendisi

69

Ahmet

Yılmaz

Büro Personeli

70

Osman

Yücekay

Büro Personeli

71

Nurcan

Dağ

İş Güvenliği Uzmanı

72

Hediye Esra

Tezel

Sağlık Teknikeri

73

Emine

Velioğlu

İSG Uzmanı/İnşaat Mühendisi

74

Tuğçe

Karaoğlu

Yazı İşleri Daire Başkanlığı

75

Recayi

Gürbüz

Emlak ve Çevre Temizlik Servis Sorumlusu

76

Ceyda

Hızal

Yazı İşleri Daire Başkanlığı

77

Recep

Akçay

Memur

78

Volkan

Altıntaş

Memur

79

Halil

Yaşar

Tekniker

80

Gülcan

Kaya

Eğitim Sorumlusu

81

Halil

Arslan

Sözleşmeli Memur

82

Mustafa

Kuşçu

İşçi

83

Mehmet

Küçük

Memur

84

Hüseyin

Olgunsoy

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

85

İlhan

Özdemir

Mali Hizmetler Personeli

86

Sebiha

Demir

Mali Hizmetler Personeli

87

Onur

Yılmaz

İstihdam ve Kariyer Merkezi Sorumlusu

88

Selin

Ay

Mali Hizmetler Personeli

89

Meral

Özpolat

Ölçü Ayar Memuru

90

Musa

Kara

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

91

Melih

Erdem

Denetim Sorumlusu (Denetçi)

92

Alparslan

Açıkgöz

Mali Hizmetler Personeli

93

Mustafa

Alınak

Mühendis

94

İbrahim Edhem

Aydın

Mühendis

a