Uzaktan Eğitim, İnternet Kullanımı ve E-Posta Yönetimi Asil Katılımcı Liste 29 Kasım 2017 / (14:00 -17:00)

Uzaktan eğitim kapsamında düzenlenecek olan İnternet Kullanımı ve E-Posta Yönetimi eğitiminin asil katılımcı listesi yayınlanmıştır. Listede adı geçen kişilerin e-mail adreslerine ilgili derse giriş için gerekli olan sms ve e-posta bilgilendirme linkleri gönderilecektir.

 

Sıra

Ad

 Soyad 

Ünvan

1

Elif

Gümüş

Bilgisayar İşletmeni

2

Şerife

Akbunar

Büro Personeli

3

Mustafa Serhat

Turgut

Çevre Mühendisi

4

Mehmet Akif

Doğan

İnşaat Mühendisi

5

Alper

Eryılmaz

Bilgisayar Programcısı

6

Mustafa

Topak

Zabıta Amiri

7

Belmur

Altıntaş

Tekniker

8

Arif

Geçgel

Muhasebeci

9

Mevlüt

Badem

Eğitim Yardım Şefi

10

Ahmet

Digili

Raportör

11

Mahmut

Dinler

Yönetici Asistanı

12

Eyüp

Mutlu

Şirket Personeli

13

Aylin

Sarıçiçek

Raportör

14

Tuba

Deniz Ceylan

Çözüm Ortağı

15

Bülent Hamit

Semercioğlu

Memur

16

Serhat

Gökalp

İşçi - Büro Görevlisi

17

Yaşar

Öztürk

Büro Personeli

18

Ayşen

Kurşun

Büro İşçisi

19

Onur

Kaplan

Programcı

20

Hidayet

Yılmaz

İnşaat Teknikeri

21

Alpaslan

Açıkgöz

Mali Hizmetler Personeli

22

Musa

Kara

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

23

Selin

Ay

Mali Hizmetler Personeli

24

Sebiha

Demir

Mali Hizmetler Personeli

25

İlhan

Özdemir

Mali Hizmetler Personeli

26

Mahmut

Altun

Bilgisayar Teknisyeni

27

Levent

Gücür

Aydınlatma Birimi Elektrik Teknikeri

28

Muhammet

Altun

İdari Büro Birimi Sorumlusu

29

Mustafa

Elbistan

Tekniker

30

Fatih

Güngör

Tekniker

31

Hüseyin

Olgunsoy

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

32

İsmail

Uzun

Tekniker

33

Mert

Sezgin

Tekniker

34

Burak

Alkaş

Tekniker

35

Güler Merve

Demir

Bilgisayar Mühendisi

36

Mustafa

Vural

Bilgisayar Teknisyeni

37

Seda

Ağır

Büro Personeli

38

Umut

Buluklu

Tekniker

39

Onur

Konur

Tekniker

40

Üzeyir

Akbulut

Zabıta Memuru

41

Doğan Can

Erek

Tekniker

42

Abdulkadir

Yılmaz

Büro Personeli

43

Sefa

Kaya

Teknisyen

44

Esra

Çağman

Büro Personeli

45

Cemal

Yorulmaz

Peyzaj Teknikeri

46

Yasin

Demirel

Memur

47

Emine

Doğru

Mali Hizmetler Müdürü

48

Ayşegül

Keser

Çocuk Eğiticisi

49

Yaşar

İnce

Harita Mühendisi

50

Hüseyin

Uluç

Tarım Teknikeri

51

Dinçer

Çağlayan

Memur

52

Muhammed Enes

Yıldırım

Büro Personeli

53

Sema Nur

Demir

Okul Öncesi Öğretmeni

54

Tahir

Güler

Yeşil Alanlar Estetik Şube Müdürü

55

Mehmet

Durmuş

Basın Sorumlusu

56

Selda Selma

Coşar

Bilgisayar İşletmeni

57

Emine

Velioğlu

İnşaat Mühendisi

58

Hüseyin

Kocabaş

Hizmet Alımı

59

İrfan

Çelik

Ziraat Mühendisi

60

Murat

Karaarslan

Harita Teknikeri

61

Okan

Atila

Memur

62

Ebru

Sever

Büro Personeli

63

Alize

Eskiçakıt

Büro Personeli

64

Mehmet Ali

Çetinkaya

Çetinkaya

65

Berkay

Öğretmenoğlu

Basın Yayın Sorumlusu

66

Hüseyin Kocabaş

Son

Hizmet Alımı

67

Sehergül

Özdemir

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

68

Naime

Tuşa

Tekniker

69

Yeter

Yeşilgöz

Kamu Yönetimi

70

Duygu

Özkan

İnşaat Teknikeri

71

Ali

Molon

Zabıta Memuru

72

Hakan

Aktaş

Tekniker

73

Cihan

Bayram

İnşaat Yüksek Mühendisi

74

Burak

Duysak

Makine Mühendisi

75

Mehmet

Tan

Tekniker

76

Yılmaz

Bakır

Zabıta Amiri

77

Fuat

Pınar

Şube Müdürü/Muhasebe Yetkilisi

78

Burcu

Sertkaya

Eğitmen

79

İdris

Yazıcı

Elektronik Haberleşme Teknikeri

80

Deniz Çayan

Berkoğlu

Memur

81

Nilay

Aydın

İşçi

82

Muhittin

Kaynar

İdari Personel

83

Yasin

Çakır

Belediye Başkan Yardımcısı

84

Yağmur

Yılmaz

Yardımcı Büro Personeli

85

Özcan

Aygün

Bilgi İşlem Elemanı

86

Faruk

Aydın

Bilgi İşlem

87

Demet

Koçak

Bilgisayar Programcısı

88

İrem

Çakıl

Bilgisayar Y. Mühendisi

89

Safa

Kabakçı

Tekniker

90

Ramazan

Memi

Memur

91

Ferhat

Tekin

Hizmet Alımı

92

Mehmet

Hendekci

Harita Mühendisi

93

Cihan

Ulusoy

İşçi (Meclis Görevlisi)

94

Seda

Öcalan İzol

Sözleşmeli Personel