İşyeri Ruhsat Mevzuatı ve Sorunları Çalıştayı Katılımcı Listesi

27-28 Kasım 2017, İstanbul

Birliğimiz ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret Odası işbirliğinde 27-28 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan çalıştaya ilişkin asil katılımcı listesi yayınlanmıştır. Listeye aşağıdaki gibidir.

 

Sıra

Ad-Soyad

Ünvan

1

Hamza Karpuz

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

2

Ökkeş Demirdöğen

Zabıta Şube Müdürü

3

Fatih Aygören

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

4

Özkan Tosun

Zabıta Daire Başkanı

5

Ziya Taştan

Zabıta Amiri

6

Hüseyin Fil

Zabıta Komiseri

7

Hüseyin Yıldız

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

8

Hulusi Yılmaz

Zabıta Daire Başkanı

9

Arif Tokaç

Zabıta Şube Müdürü

10

Metin Kaya

Zabıta Amiri

11

Osman Kalkan

Zabıta Müdürü

12

Şenol Dursun

Zabıta Komiseri

13

Mustafa Zogo

Zabıta Müdürü

14

Önder Örnek

Zabıta Komiseri

15

Recep Şanlı

Zabıta Memuru

16

Cengiz Ayhan

Zabıta Memuru

17

Uğur Eraslan

Zabıta Amiri

18

Yusuf Çiftçi

Ruhsat Birim Sorumlusu

19

Zeki Yalçın

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü V.

20

Yılmaz Açıcı

Zabıta Daire Başkanı

21

Mevlüde Atmaca

İşyeri Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

22

Hayri Parlatır

İşyeri Açma Ve Çalıştırma Birimi/V.H.K.İ.

23

Ekrem Uysal

Zabıta Memuru

24

İlhan Yazgı

Zabıta Memuru

25

Dilek Baloğlu

Zabıta Komiseri

26

Mehmet Alper Kılıçoğlu

Zabıta Şube Müdürü

27

Ferhat Yıldız

Ruhsat Ve Denetim/Çevre Müh.

28

Gökhan Tekin

Ruhsat Ve Denetim/Makine Müh.

29

Hasan Bayram

Zabıta Daire Başkanı

30

Hamza Karpuz

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

31

Nihat Büyükatar

Ruhsat Şefi

32

Afşin Turan

Ruhsat Müdürü

33

İlhan Çakır

Ruhsat Müdürü

34

Uğur Sarıkaya

Zabıta Komiseri

35

Arif Hüsnü Büyükışık

Ruhsat Müdürü

36

Ahmet Murat Sadıkoğlu

Zabıta Amiri

37

Muhammed Emin Uğuz

Ruhsat Şube Müdürü

38

Muharrem Kavurkacı

Zabıta Daire Başkanı

39

Ahmet Bedevi Ölçenoğlu

Ruhsat Şube Müdür V.

40

Olcay Ceviz

Zabıta Şube Müdürü

41

Şemi Albat

Zabıta Daire Başkanı

42

Sevil Hoşgör

Zabıta Amiri

43

Gürsel Yurttaş

Zabıta Amiri

44

Orhun İbrahim Davutluoğlu

Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanı

45

Mehmet Feriz

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

46

Leyla Çetinkaya

Ruhsat Şefi

47

Zinnet Çoban

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdür V.

48

Serkan Varol

Zabıta Komiser V.

49

Süleyman Demirtaş

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdür V.

50

Cengiz Yavaş

Zabıta Komiseri

51

Sevgi Sanağa

Çevre Sağlığı Koruma Ve Kontrol Daire Başkanı

52

Necmiye Oktay

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

53

Hüseyin Hanbay

Zabıta Şube Müdürü

54

Mustafa Tünay

Ruhsat Ve Hafriyat Müdürü

55

Levent Taflıoğlu

Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanlığı/ Şube Müdürü

56

Halit Taşyapan

Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanlığı/Daire Başkanı

57

Mehmet Ali Dingçi

Ruhsat Ve Denetim Şube Müdürü

58

Vahit Çomoğlu

Gsm Ruhsat Denetim Şube Müdürü

59

Sami Alakaş

Zabıta Komiseri

60

Mehmet Emin Demirel

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

61

Mehmet Şahin

Zabıta Şube Müdürü

62

İlyas Solak

Ruhsat Şube Müdürü

63

Zerrin Çelik

Zabıta Sekreteri

64

Nergiz Çelikoğlu

Zabıta Sekreteri

65

Mustafa Emre Tunçel

Jeoloji Mühendisi

66

Ahmet Bazancir

Mali Hizmetler Müdürü

67

Ufuk Uçaravcı

Zabıta Memuru

68

Vahit Kural

Tekniker

69

Metin Karanfil

Zabıta Müdürü

70

Ahmet Kırkalı

Mali Hizmetler Müdürü

71

Şenol Çebi

Zabıta Müdürü

72

Mehmet Ali Çakar

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

73

Eşref Kama

Zabıta

74

Yalçın Dağlıoğlu

Zabıta Memuru

75

Gani Şahin

İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürü

76

Zeyni Seven

Ruhsat Ve Denetim Müdür V.

77

Ferhat Gümüş

Zabıta

78

Erhan Gül

Zabıta Müdürü

79

İrfan Ergin

Ruhsat Denetim Müdürü

80

Mehmet Dinler

Zabıta Müdürü

81

Engin Et

Zabıta Müdürü

82

Fatma Eroğlu

Teknik Memur

83

Murat Torun

Ruhsat Memuru

84

Ali Başkurt

Zabıta Müdürü

85

Cengiz Şeker

Zabıta Müdürü

86

Nizameddin Şen

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

87

İbrahim Doğan

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

88

Coşkun Bozacıoğlu

V.H.K.İ.

89

Tülay Yılmaz

Mali Hizmetler Müdürü

90

Aytekin Altınsoy

Zabıta Memuru

91

Mehmet Güneş

Zabıta Komiseri

92

Halit Ulusoy

Memur

93

Asım Coşkun

Zabıta Komiseri

94

Mehmet Ali Kahraman

Zabıta Müdürü

95

Şendur Albayrak

Müfettiş

96

Mümin Karakaş

Zabıta Komiseri

97

Fatih Zeyhan

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

98

Yılmaz Taştekin

Zabıta Memuru

99

Fatih Atılgan

Zabıta Müdürlüğü / Şef

100

Erdal Yıldırım

Ruhsat Birimi/ Makine Mühendisi

101

Hasan Yeşil

Denetim Ekip Amiri

102

Tayfun Özergen

Zabıta Müdürü

103

Gökhan Arslan

Veteriner

104

Bahadır Özen

Zabıta Müdürü

105

Ece Işıktekin

Sağlık İşleri Müdürü

106

Esra Güngör

Biyolog

107

Albus Aydın

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

108

Muammer Çiçek

Destek Hizmetleri Müdürü

109

Ahmet Yılmaz

Zabıta Memuru

110

Fatih Altuntaş

Ruhsat Ve Denetim Müdürü

111

Muammer Keskin

Zabıta Müdürü

112

Osman Özalp

Zabıta Komiseri

113

İbrahim Aslan

Zabıta Memuru

114

H. Ahmet Turhan

Ruhsat Şefi

115

Murat Doğru

Ruhsat Ve Denetim/Personel

116

Mustafa İnce

Zabıta Memuru

117

Bahadır Sağırkaya

Zabıta Müdürü

118

Ayhan Namlı

Sosyolog

119

Yıldırım Demirbaş

Memur

120

Atilla Tütüncüoğlu

Zabıta Memuru

121

Yüksel Demircan

Gsm Şefi

122

Bahaddin Erdoğan

Zabıta Müdürü

123

Cumhur Bahadır Akça

Zabıta Komiseri

124

Ali Kirenci

Zabıta Memuru

125

Ahmet Kahveci

Ruhsat Şefi

126

Engin Elif Özkan

Ruhsat Müdürü

127

Selma Ök

Zabıta Müdürü

128

Hüseyin Uyanık

Zabıta Komiseri

129

Arif Buran

Zabıta Komiseri

130

Serhan Tumlukolcu

Makine Müh.

131

Bülent Kırmızıoğlan

Terminaller Ve Otoparklar Şube Müdürü

132

Serkan Dülger

Ruhsat Birim Sorumlusu Mühendis

133

Osman Tekneci

Teknik Denetim Personeli

134

Bülent Derlemezoğlu

Zabıta Memuru

135

Osman Gök

Zabıta Amiri